Vaata TÜ lõpuaktuste videosalvestusi ja fotosid

Jaanipäeva eel said enam kui 2300 üliõpilast kätte Tartu Ülikooli diplomi. See on tasu viimaste aastate suure töö ja pühendumise eest.

Toimunud aktuste pilte saab sirvida ülikooli fotogaleriis.

Haridusteaduste instituudi bakalaureuse- ja magistriõppe lõpuaktus 22. juunil kell 10 TÜ aulas:

Õigusteaduskonna bakalaureuseõppe lõpuaktus 15. juunil kell 12 TÜ aulas:

Sporditeaduste ja füsioteraapia instituudi bakalaureuse- ja magistriõppe lõpuaktus 15. juunil kell 14 TÜ aulas:

Majandusteaduskonna bakalaureuse- ja magistriõppe lõpuaktus 18. juunil kell 13 TÜ aulas:

Ühiskonnateaduste instituudi rakenduskõrghariduse ja bakalaureuseõppe lõpuaktus 18. juunil kell 16 TÜ aulas:

Humanitaarteaduste ja kunstide valdkonna magistriõppe lõpuaktus 19. juunil kell 10 TÜ aulas:

Meditsiiniteaduste valdkonna lõpuaktus  19. juunil kell 15 TÜ aulas:

Õigusteaduskonna magistriõppe lõpuaktus 20. juunil kell 11 TÜ aulas:

Loodus- ja täppisteaduste valdkonna magistriõppe lõpuaktus 20. juunil kell 14 TÜ aulas:

Loodus- ja täppisteaduste valdkonna bakalaureuseõppe lõpuaktus 20. juunil kell 16 TÜ aulas:

Humanitaarteaduste ja kunstide valdkonna bakalaureuseõppe lõpuaktus 21. juunil kell 10 TÜ aulas:

Psühholoogia instituudi, ühiskonnateaduste instituudi, Johan Skytte poliitikauuringute instituudi magistriõppe lõpuaktus 21. juunil kell 13 TÜ aulas: