Skip to main content

Ökofüsioloogia töörühma töötajad

Arne Sellin - professor, PhD (taimeökoloogia ja ökofüsioloogia), e-mail: arne.sellin@ut.ee

Priit Kupper - kaasprofessor, PhD (taimeökoloogia ja ökofüsioloogia), e-mail: kupper@ut.ee

Mai Kukumägi - teadur, PhD (taimeökoloogia ja ökofüsioloogia), e-mail: mai.kukumagi@ut.ee

Gristin Rohula-Okunev - teadur, PhD (taimeökoloogia ja ökofüsioloogia) e-mail: gristin.rohula@ut.ee

Eele Õunapuu-Pikas - teadur, PhD (taimeökoloogia ja ökofüsioloogia), e-mail: eele.ounapuu-pikas@ut.ee

Meeli Alber - nooremteadur, MSc (taimeökoloogia ja ökofüsioloogia), e-mail: meeli.alber@ut.ee

Aigar Niglas - peaspetsialist, PhD (taimeökoloogia ja ökofüsioloogia), e-mail: aigar.niglas@ut.ee

Pille Mänd - peaspetsialist, PhD (taimeökoloogia ja ökofüsioloogia), e-mail: pille.mand@ut.ee

 

#teadus #ühiskonnale

Saleh Rahimlouye Barabi kaitseb doktoritööd „Investigation of diazotrophic bacteria association with plants“

Saleh Rahimlouye Barabi kaitseb doktoritööd „Investigation of diazotrophic bacteria association with plants“
Jaga
17.06.2022
#teadus #ühiskonnale

Farzad Aslani kaitseb doktoritööd „Towards revealing the biogeography of belowground diversity“

Farzad Aslani kaitseb doktoritööd „Towards revealing the biogeography of belowground diversity“
Jaga
17.06.2022
#teadus #ühiskonnale

Meeli Alber kaitseb doktoritööd „Impact of elevated atmospheric humidity on the structure of the water transport pathway in deciduous trees“

Meeli Alber kaitseb doktoritööd „Impact of elevated atmospheric humidity on the structure of the water transport pathway in deciduous trees“
Jaga
20.05.2022