Botaanika osakonna doktorandid

Doktorant Õppetool E-post
Toivo Aukusti Ylinampa mükoloogia toivo.aukusti.ylinampa@ut.ee
Ovidiu Copot mükoloogia ovidiu.copot@ut.ee
Elvi Liiv botaanika elvi.liiv@ut.ee
Bikash Kharel ökofüsioloogia bikash.kharel@ut.ee
Ayesh Piyara Wipulasena Aleihela Yamannalage taimeökoloogia ayesh.wipulasena@ut.ee
Oscar Zarate Martinez botaanika oscar.zarate-martinez@ut.ee
Tiina Samson botaanika  
Marianne Kaldra botaanika marianne.kaldra@ut.ee
Eleonora Beccari botaanika eleonora.beccari@ut.ee
John Yangyuoru Kupagme mükoloogia john.yangyuoru.kupagme@ut.ee
Avid Azadnia mükoloogia avid.azadnia@ut.ee
Anne Merzin botaanika anne.merzin@ut.ee
Iryna Yatsiuk mükoloogia iryna.yatsiuk@ut.ee
Hanna Kaarin Hermlin taimeökoloogia hanna.kaarin.hermlin@ut.ee
Miina Rikka botaanika miina.rikka@ut.ee
Sanni Maria Aurora Färkkilä mükoloogia sanni.maria.aurora.farkkila@ut.ee
Siqiao Liu taimeökoloogia siqiao.liu@ut.ee
Slendy Julieth Rodriguez Alarcon botaanika slendy.rodriguez@ut.ee
Bruno Paganeli botaanika bruno.paganeli@ut.ee
Yiming Meng taimeökoloogia yiming.meng@ut.ee
Susanna Vain taimeökoloogia susanna.vain@ut.ee
Daniyal Gohar mükoloogia daniyal.gohar@ut.ee
Iris Reinula botaanika iris.reinula@ut.ee
Marili Sell ökofüsioloogia marili.sell@ut.ee
Farzad Aslani mükoloogia farzad.aslani@ut.ee
Elisabeth Prangel botaanika elisabeth.prangel@ut.ee
Saleh Rahimlouye Barabi mükoloogia saleh.rahimlou@ut.ee
Daniela Leon Velandia taimeökoloogia daniela.leon@ut.ee
Diego Pires Ferraz Da Trindade botaanika diego.trindade@ut.ee
Anton Savchenko mükoloogia anton.savchenko@ut.ee
Kati Küngas mükoloogia kati.kungas@ut.ee
Linda Rusalepp ökofüsioloogia linda.rusalepp@ut.ee
Madli Jõks botaanika madli.joks@ut.ee
Ahto Agan mükoloogia ahagan@ut.ee
Kristjan Adojaan mükoloogia kristjan.adojaan@ut.ee
Meeli Alber ökofüsioloogia meeli.alber@ut.ee
Taavi Riit mükoloogia taavi.riit@ut.ee
Maret Gerz taimeökoloogia maret.gerz@ut.ee
Siim Nettan taimeökoloogia siim.nettan@ut.ee
Annika Joy Meitern ökofüsioloogia annika.meitern@ut.ee
Kristina Lubenets ökofüsioloogia kristina.lubenets@ut.ee
Marko Peterson mükoloogia marko.peterson@ut.ee
Johanna Vahtra mükoloogia johanna.vahtra@ut.ee
Elise Joonas botaanika elise.joonas@ut.ee

 

#õppimine
2021/2022. akadeemilise aasta avamine. Foto: Andres Tennus

Tartu Ülikooli uus õppeaasta algab üliõpilaste meeleavaldusega

23.08.2022
#õppimine

Bakalaureuse- ja magistritööde kaitsmised botaanika osakonnas 2022

Bakalaureuse -ja magistritööde kaitsmised botaanika osakonnas 2. – 3. juuni 2022. Kaitsmised toimuvad Oecologicumis, J. Liivi 2-126.
30.05.2022
#ettevõtlus #instituudist #koostöö #õppimine #valdkonnast #
Maarjavälja karjääripäev

Maarjavälja karjääripäev 2022

14.03.2022