Farzad Aslani kaitseb doktoritööd „Towards revealing the biogeography of belowground diversity“

9. septembril kell 10.15 kaitseb Farzad Aslani botaanika ja mükoloogia erialal doktoritööd „Towards revealing the  biogeography of belowground diversity“ („Mullaorganismide biogeograafia“).
Juhendajad:

kaasprofessor Mohammad Bahram, Tartu Ülikool
professor Leho Tedersoo, Tartu Ülikool

Oponent:

professor Claus Bässler, Goethe Frankfurdi Ülikool, Saksamaa

#teadus #ühiskonnale

Saleh Rahimlouye Barabi kaitseb doktoritööd „Investigation of diazotrophic bacteria association with plants“

17.06.2022
#teadus #ühiskonnale

Meeli Alber kaitseb doktoritööd „Impact of elevated atmospheric humidity on the structure of the water transport pathway in deciduous trees“

#teadus

Seminar: Dr. Giulia Cheloni